Nigiri Sushi Radom

Chcesz spróbować pysznego sushi? Stawiasz na świeże składniki i wyważoną recepturę? W takim razie zapraszamy do skorzystania z oferty! Proponujemy najlepsze nigiri sushi w Radomiu!

Czym jest sushi nigiri?

Nigiri to jeden z najbardziej popularnych rodzajów sushi. Nazwa pochodzi od japońskiego słowa nigiru, które oznacza uciskać. Nawiązuje to do sposobu jego wykonywania, ponieważ nigiri formuje się poprzez naciskanie dłońmi ryżu na kształt paluszka, na który kładzie się podobnej wielkości kawałek surowej lub gotowanej ryby bądź inne składniki (np. warzywa lub różnego rodzaju owoce morza). To jedna z najstarszych form sushi i jest wyjątkowo doceniana przez znawców i miłośników tej potrawy.

W naszej ofercie posiadamy wiele odmian nigiri sushi. Nasza restauracja w Radomiu proponuje wersje ze słodkim mango, miękkim awokado, japońskim omletem tamago (zwinięty, cienki omlet o słodkawo-słonym smaku i niesamowitej miękkości). Dochodzą do tego oczywiście ryby i owoce morza, takie jak łosoś, krewetki, tuńczyk, dorada, węgorz. Proponujemy także bardziej skomplikowane nigiri, składające się na przykład z opalanego halibuta, pora, kawioru tobiko i pikantnego majonezu. Oferujemy także wersję z małżami św. Jakuba, opalanymi z czosnkiem, jak i sushi podawane z łososiem, węgorzem oraz awokado.

W każdym przypadku bazujemy na najwyższej jakości składnikach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tylko dzięki temu możemy oferować potrawy o tak ciekawym smaku, które jednocześnie  są dobre dla organizmu!

Współpracujemy wyłącznie z pewnymi dostawcami! Do tego pracują dla nas wyłącznie profesjonalni i doświadczeni kucharze, którzy na przestrzeni lat poznali wszelkie tajniki japońskiej kuchni. Efekty tych słów możesz sprawdzić samodzielnie zamawiając przepyszne sushi nigiri w naszej radomskiej restauracji!

Sekretem smaku naszego sushi jest przede wszystkim ryż przygotowywany wedle naszej autorskiej, unikalnej receptury. Dzięki temu niezależenie od tego, jakie sushi u nas zamówisz, w żadnym przypadku nie czeka Cię zawód.

Przypominamy, że oferowane przez nas sushi nigiri w Radomiu jest dostępne wyłącznie na zamówienie lub z odbiorem osobistym. Możesz złożyć zamówienie na naszej stronie. Szybko podejmiemy się wykonania wybranego przez Ciebie dania i poinformujemy o czasie realizacji. Stawiamy nie tylko na najwyższą jakość, ale też atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!