Kuchnia azjatycka Radom

Jeżeli uwielbiasz orientalne smaki, to koniecznie sprawdź nasze menu. Naszą specjalnością jest kuchnia azjatycka! Nasz lokal mieści się w Radomiu.

Nasza firma powstała z miłości do dalekiego wschodu i tamtejszych tradycji. Oferowana przez Tamashi Sushi kuchnia azjatycka w Radomiu to kwintesencja ciekawych smaków oraz unikalnych receptur. Zgodnie z filozofią Kaizen nieprzerwanie się rozwijamy, nie tylko wprowadzając nowe potrawy do oferty, ale też udoskonalając nasze dotychczasowe przepisy. Jednocześnie zapewniamy, że nasze propozycje są także zdrowe!

Dlaczego warto stawiać na kuchnię azjatycką? Orientalne posiłki są przede wszystkim zdrowe, ponieważ bazują na tłuszczach roślinnych i składają się często z takich składników, jak ryż, świeże warzywa, ryby i owoce morza. Te natomiast posiadają wiele prozdrowotnych właściwości, na przykład przeciwnowotworowe, wspomagające odporność organizmu itd. Przy tym wszystkim kuchnia azjatycka wyróżnia się niską kalorycznością, a także lekkostrawnością!

Kuchnia azjatycka Radom – nasza oferta

Pracują dla nas profesjonalni i doświadczeni kucharze. Z pasji do dalekowschodniej kuchni nieprzerwanie podwyższają swoje kompetencje, co pozwala im poznawać kolejne techniki kulinarne. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że skorzystanie z naszej smakowitej oferty pozwoli Ci się poczuć, jak na pasjonującej wycieczce.

Szczególnie specjalizujemy się w sushi. Oferujemy potrawę w wielu wersjach, zarówno tradycyjnych (np. nigiri z łososiem), jak i autorskich. Poza tym serwujemy popularne ostatnimi czasy zupy ramen oraz miso, a także przystawki oraz dania dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się nasze menu.

Pragniemy przypomnieć, że serwowana przez nas kuchnia azjatycka w Radomiu dotyczy zamówień z odbiorem osobistym lub na dowóz. Oferowana przez nas dostawa jest możliwa na terenie miasta i okolic.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy!